Kontakt

Lendumvej 687 Lendum
9870, Sindal

Telefon: 70 23 33 75
Mail: info@tnsas.dk
Faktura: faktura@tnsas.dk

Fra og med den 1. oktober 2016 modtager vi kun fakturaer i OIOXML format på følgende GLN nr. 5790002333798.
Der skal yderligere nævnes, at vi udover OIOXML format også har brug for et e-bilag eller en mailet pdf af fakturaen til faktura@tnsas.dk

Send os en besked

Morten Nielsen

Indehaver

E-mail: morten@tnsas.dk

Frank Brath

Beregner

E-mail: frank@tnsas.dk

Heidi Bogut Nielsen

Bogholder

E-mail: bogholderi@tnsas.dk

Lene Olesen

Kontormedarbejder

E-mail: Lene@tnsas.dk

Jakob Kongsbak

Projektleder

E-mail: Jakob@tnsas.dk

Thomas Nielsen

Formand

E-mail: thomas@tnsas.dk

Martin Poulsen

Formand

E-mail: Martin@tnsas.dk

Christian Højen

Formand

E-mail: Christian@tnsas.dk